Zapachy, które zachwycają...Przenieś się w rozmarzony świat, pełen radosnych emocji, energetyzujących kolorów i zjawiskowo pięknych zapachów.

zaoach-do-domu

Dzięki aromatom inspirowanymi naturą, odkryjesz swoje wnętrze na nowo! Odszukaj swój ulubiony zapach i ciesz się nim każdego dnia!

Poznaj kolekcję zapachów MiBellumi i odmień swoje wnętrze! ♥

Zachwycając się pięknym zapachem nieczęsto zastanawiamy się nad tym, co się tak naprawdę kryje się w jego wnętrzu. Tymczasem odpowiednio skomponowany zapach może z każdą kolejną minutą zaskoczyć nowym obliczem. Główną rolą zapachu jest pobudzenie zmysłu węchu – oddziaływanie na nasze emocje, skojarzenia i wspomnienia. Otaczający nas świat składa się z setek zapachów, tysiąca kolorów, smaków, doznań i uczuć. Chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, zapach może wpływać na zdrowie oraz samopoczucie. Potrafi także nostalgicznie przenosić w czasie oraz przestrzeni, towarzysząc nam przez całe życie. Z tego względu warto zadbać, by otaczać się przyjemnymi zapachami w każdym możliwym miejscu, szczególnie w domu.

Olejki zapachowe zawarte w dyfuzorach z patyczkami, kulkach żelowych i saszetkach do szafy to starannie dobrane, wielowymiarowe kompozycje zapachowe, które mogą wpływać odprężająco, pobudzająco i relaksująco na zmysły lub wzmacniać i potęgować uczucia, niczym afrodyzjak. Wybierz spośród świeżych, słodkich, kwiatowych lub korzennych aromatów, ukrytych w naszych produktach i stwórz swoją wymarzoną przestrzeń. Dzięki odpowiednio dobranemu zapachowi do domu, Twoje wnętrze stanie się miejscem niezakłóconego relaksu i spokoju. Dyfuzory zapachowe z patyczkami pomogą Ci wprowadzić pogodną aurę, nawet w ponury jesienny dzień. Pachnące kulki żelowe dodadzą koloru i wesołego nastroju w łazience czy przedpokoju, a saszetki zapachowe, tradycyjnie stosowane do szafy czy szuflady, będą towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie zechcesz.