Różnicowanie przestrzeni zapachem jest prostsze, niż myślisz...Chcemy ułatwić stworzenie komfortowej atmosfery w ciągu dnia, dzięki przyjemnie otulajacym aromatom ukrytym w dodatkach zapachowych do domu.

MIbellumi-zapach-do-domu

Rozwijamy pasję

http://MIbellumi-zapach-do-domu

Pasja, jaką wkładasz w urządzenie przestrzeni, do której chce się wracać, inspiruje nas do tworzenia unikatowych kompozycji zapachowych.
Dokładamy starań, by zapachy inspirowane naturą, tworzone były zgodnie ze światowymi trendami w odpowiedzi na Twoje potrzeby.

Stawiamy na komfort

http://MIbellumi-zapach-do-domu

Stworzenie ciepłej, domowej atmosfery, w którym można poczuć się jak u siebie to misja, w której chcemy Ci pomóc.
Dodatki zapachowe zaprojektowane tak, by stale uwalniać przyjemny zapach do otoczenia, tworząc wyjątkową atmosferę relaksu, wygody i ciepła w Twoim wnętrzu.

Pobudzamy kreatywność

http://MIbellumi-zapach-do-domu

Zapach, który ma siłę, oddziałuje na nastrój i pobudza zmysły oraz inspirujące wnętrze, które daje energię każdego dnia, to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby.
Chcemy pomóc w drodze do stworzenia wymarzonego miejsca odpoczynku i regeneracji, dzięki produktom o unikatowym i długotrwałym zapachu, uniwersalnym designie oraz praktycznym wykorzystaniu..

Produkujemy w Polsce

http://MIbellumi-zapach-do-domu

Nasze produkty tworzymy lokalnie, zgodnie z wysokimi standardami jakości. Jesteśmy odpowiedzialni, nie testujemy na zwierzętach.
Dodatki zapachowe odpowiadają na Wasze potrzeby, dzięki przystępnej cenie i jakości światowych liderów.